Skupina MU |Futbalový tím MU vyhral High-tech Cup

12

8. januára o 15:00 sa na futbalovom ihrisku parku Binjiang Shuiyun konalo finále High-tech Cupu v osemčlennom futbalovom zápase, pričom MU Group hrala proti veteránovi, krutému nepriateľovi Huali Hydraulic.
Kúpte sa v teplom zimnom slnku, športovci cválajú po ihrisku s futbalom na špičke, poskakujú a kotúľajú sa.Aká horúca scéna! Len 5 minút od začiatku využila MU Group priamy kop z predného poľa na prelomenie prvého gólu;Hráč 86 využil príležitosť a v prvých 35 minútach zvýšil na 2:0 prudkou strelou z tesnej blízkosti.
Druhá strana sa chopila každej príležitosti na brejky a v úvode druhého polčasu vedie na 2:1.V 54. minúte využil hráč 86 možnosť kopačky a dvakrát skóroval, pričom skóre sa zvýšilo na 3:1;Druhý tím sa chytil a skóre bolo okamžite 3:2.Zmena skóre preverila nielen fyzickú silu každého hráča, ale preverila aj psychiku všetkých, čo bola súťaž súťažného ducha.Naďalej sme si však udržiavali výhodu skóre vďaka včasnej zmene a spolupráci prepojení.
3 4

Záverečným hvizdom rozhodcu prelomila MU Group kúzlo druhého miesta.Desať rokov brúsenia meča, konečne tvoríme históriu!Dnešný park bol svedkom slávy MU a dnešný futbalový štadión patrí ľuďom z MU!
Pred tým, po štyroch kolách ostrej konkurencie v skupinovej fáze, futbalisti MU nepoľavili v semifinále ani o centimeter a hneď v úvode skórovali ako prví;Po nerozhodnom výsledku 1:1 sa zápas napokon presunul do bezprecedentných 8 kôl penaltového rozstrelu, pričom do finále tesne porazil opak 7:6.
5
Futbalový tím MU bol založený v roku 2004 a futbalová asociácia bola založená v roku 2012. Skupina s viac ako 20 členmi sa dlhé roky zúčastňuje ligy sponzorovanej futbalovou asociáciou Ningbo.Zápasy sú nádherné a rok čo rok napreduje a vyhralo tretie miesto v High-tech Cupe, tretie a druhé miesto v Happy Cupe.
Tento rok pripadá aj na 20. výročie MU Group.Šampionát je nielen najlepšou poctou 20. výročiu, ale aj vzpruhou k „100 dňom tvrdej práce“.Víťazstvo bude neskoro, ale nikdy nebude chýbať.Bojujúci MU ľudia budú vždy bežať na ceste, aby vyhrali!
Skupina MU vždy prikladala veľký význam športovej kultúre a zdraviu kolegov a obhajovala „MU v športe“.Okrem futbalového klubu sme zriadili aj basketbalový klub, bedmintonový klub, frisbee klub, tanečný klub, bežecký klub atď., čím vytvárame pre kolegov dobré podmienky na „žitie nad 102 rokov“ s primeranou garanciou financovania a dobrým organizačným systémom.